| Артикул | 132558 |
| Вага | 10.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131738 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132849 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132760 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132901 |
| Вага | 5.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132951 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132889 |
| Вага | 8.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131468 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133073 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133109 |
| Вага | 7.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 625 |
| Вага | 34.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | кду-21 |
| Вага | 12.73 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1170 |
| Вага | 10.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 1329 |
| Вага | 20.85 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 131679 |
| Вага | 6.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131347 |
| Вага | 8.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131744 |
| Вага | 19.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131789 |
| Вага | 18.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131668 |
| Вага | 6.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131800 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132289 |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132303 |
| Вага | 18.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131416 |
| Вага | 23.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13605 |
| Вага | 5.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131922 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13440 |
| Вага | 6.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13353 |
| Вага | 8.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132391 |
| Вага | 10 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132452 |
| Вага | 13.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132491 |
| Вага | 7.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |