| Артикул | 132907 |
| Вага | 6.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133002 |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132998 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133046 |
| Вага | 7.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132916 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 819 |
| Вага | 32.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 943 |
| Вага | 30.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями, Ебенове дерево |
| Артикул | 133004 |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13357 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131461 |
| Вага | 11.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131464 |
| Вага | 15.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13661 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131970 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13364 |
| Вага | 8.54 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131651 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131683 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13354 |
| Вага | 8.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131681 |
| Вага | 4.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131671 |
| Вага | 5.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131382 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13359 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132395 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132443 |
| Вага | 6.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132445 |
| Вага | 7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132440 |
| Вага | 4.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132398 |
| Вага | 5.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13692 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132490 |
| Вага | 13.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132487 |
| Вага | 10.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |