| Артикул | 132695 |
| Вага | 25.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132773 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132983 |
| Вага | 5.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133003 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132994 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133095 |
| Вага | 15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1213р |
| Вага | 5.85 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 1272 |
| Вага | 38.15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 132469 |
| Вага | 5.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131543 |
| Вага | 4.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131451 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131691 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131795 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131672 |
| Вага | 6.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131454 |
| Вага | 5.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131669 |
| Вага | 13.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131627 |
| Вага | 12.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132424 |
| Вага | 4.75 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132444 |
| Вага | 6.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132465 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132406 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132302 |
| Вага | 13.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131466 |
| Вага | 11.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132565 |
| Вага | 6.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132437 |
| Вага | 5.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132497 |
| Вага | 8.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132729 |
| Вага | 11.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131556 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132801 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |