| Артикул | 132905 |
| Вага | 11.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132979 |
| Вага | 4.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133096 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1323 |
| Вага | 25.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | РС311417 |
| Вага | 3.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131349 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131561 |
| Вага | 21.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131725 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131746 |
| Вага | 7.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131459 |
| Вага | 6.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13688 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131978 |
| Вага | 10.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13660 |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13501 |
| Вага | 13.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132499 |
| Вага | 6.49 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132482 |
| Вага | 13.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132468 |
| Вага | 7.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132354 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132352 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132353 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131726 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132483 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131971 |
| Вага | 5.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132560 |
| Вага | 10.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132514 |
| Вага | 13.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132848 |
| Вага | 6.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132768 |
| Вага | 14.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13373 |
| Вага | 6.65 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132863 |
| Вага | 7.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |