| Артикул | 132702 |
| Вага | 6.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132903 |
| Вага | 6.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132909 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132900 |
| Вага | 5.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133006 |
| Вага | 19.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132858 |
| Вага | 7.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13327 |
| Вага | 5.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1052 |
| Вага | 11.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 1173 |
| Вага | 3.95 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131457 |
| Вага | 5.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131110 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13324 |
| Вага | 7.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131190 |
| Вага | 6.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131222 |
| Вага | 11 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131813 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131799 |
| Вага | 0.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131689 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131348 |
| Вага | 7.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13140 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13601 |
| Вага | 6.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131016 |
| Вага | 11.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13448 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132460 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132506 |
| Вага | 5.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132399 |
| Вага | 6.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132488 |
| Вага | 18.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13134 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13844 |
| Вага | 4.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132258 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |