| Артикул | 132694 |
| Вага | 17.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131487 |
| Вага | 5.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132555 |
| Вага | 7.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132712 |
| Вага | 4.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132704 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133210 |
| Вага | 11.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131389 |
| Вага | 12.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131465 |
| Вага | 10.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132436 |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132485 |
| Вага | 5.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132720 |
| Вага | 8.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133010 |
| Вага | 8.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13515 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13537 |
| Вага | 14.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13582 |
| Вага | 24.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13372 |
| Вага | 7.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13536 |
| Вага | 6.49 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13510 |
| Вага | 6.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131723 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132346 |
| Вага | 7.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131757 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132227 |
| Вага | 11.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131189 |
| Вага | 7.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132507 |
| Вага | 7.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132446 |
| Вага | 7.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132479 |
| Вага | 10.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132480 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132489 |
| Вага | 14.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132526 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131728 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |