| Артикул | 132645 |
| Вага | 7.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13441 |
| Вага | 5.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132735 |
| Вага | 10.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132853 |
| Вага | 6.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132954 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132988 |
| Вага | 5.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133098 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 981 |
| Вага | 14.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 133229 |
| Вага | 6.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кду-18 |
| Вага | 4.91 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 850 |
| Вага | 36.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 1075 |
| Вага | 11.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | кду-22 |
| Вага | 7.37 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1214 |
| Вага | 27.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 1070о |
| Вага | 37.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 131641 |
| Вага | 11.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131754 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131803 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132389 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132504 |
| Вага | 11.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132467 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132498 |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132294 |
| Вага | 9.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131225 |
| Вага | 6.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132387 |
| Вага | 13.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1973 |
| Вага | 17.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132721 |
| Вага | 16.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132568 |
| Вага | 5.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132992 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |