| Артикул | б04631 |
| Вага | 10.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п04062 |
| Вага | 15.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п04063 |
| Вага | 8.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00428 |
| Вага | 14.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXB934-TI |
| Вага | 12.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXB518R-NE |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925", Рожеве золото 750" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXB475MR-NE |
| Вага | 6.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925", Рожеве золото 750" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXB577R-AV |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925", Рожеве золото 750" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXB577R-GR |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925", Рожеве золото 750" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXB862R-GR |
| Вага | 9.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESB071-NE |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXB862R-NE |
| Вага | 9.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXB577R-NE |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925", Рожеве золото 750" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05016 |
| Вага | 16.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05014 |
| Вага | 11.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05012 |
| Вага | 13.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05013 |
| Вага | 24.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05006 |
| Вага | 16.4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05011 |
| Вага | 16.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06982 |
| Вага | 4.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06983 |
| Вага | 4.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03201 |
| Вага | 20.13 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06639 |
| Вага | 10.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | britv0006 |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133140 |
| Вага | 27.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03697 |
| Вага | 26.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05159 |
| Вага | 8.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132953 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133164 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05200 |
| Вага | 15.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |