| Артикул | ц00531 |
| Вага | 25.58 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00533 |
| Вага | 47.42 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00534 |
| Вага | 21.25 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00544 |
| Вага | 41.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00547 |
| Вага | 38.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00555 |
| Вага | 33.89 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00553 |
| Вага | 53.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00545 |
| Вага | 25.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00549 |
| Вага | 25.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00546 |
| Вага | 25.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00556 |
| Вага | 23.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00554 |
| Вага | 24.84 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00550 |
| Вага | 23.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 11725 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00562 |
| Вага | 42.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00563 |
| Вага | 26.11 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00561 |
| Вага | 46.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00567 |
| Вага | 28.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00568 |
| Вага | 23.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00558 |
| Вага | 25.11 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXB743-N |
| Вага | 14.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXC455L |
| Вага | 20.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133157 |
| Вага | 11.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXG058 |
| Вага | 16 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133221рак |
| Вага | 9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133163 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 627 |
| Вага | 82.38 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | ESB116-NE |
| Вага | 45.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133159 |
| Вага | 5.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1401 |
| Вага | 9.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |