| Артикул | 20048 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00322 |
| Вага | 1.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | пир00242 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181237 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 21005 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пир00236 |
| Вага | 1.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 20047 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 20053 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123284 |
| Вага | 5.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 24024 |
| Вага | 19.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08226 |
| Вага | 3.07 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пир00251 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02536 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | пир00220 |
| Вага | 0.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | пир00260 |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03766 |
| Вага | 1.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03780 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | пир00222 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 1280 |
| Вага | 20.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141611 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | пир00238 |
| Вага | 0.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 40024.2 |
| Вага | 1.97 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112704 |
| Вага | 12.45 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пир00234 |
| Вага | 0.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 133127 |
| Вага | 9.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |