| Артикул | пб0210lg |
| Вага | 0.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, З натуральними каменями |
| Артикул | б04497 |
| Вага | 7.45 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 23462и |
| Вага | 32 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | б04494 |
| Вага | 4.93 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 23428а |
| Вага | 34.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | 23477 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 23140ж |
| Вага | 238.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 14343 |
| Вага | 17.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0191ri |
| Вага | 1.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | 132298 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03162 |
| Вага | 0.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б02096 |
| Вага | 7.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 23484 |
| Вага | 5.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 23141 |
| Вага | 187.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 14933 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | пара-118 |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Артикул | сер00021 |
| Вага | 265.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00270 |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Піроп (гранат) |
| Артикул | сер00013 |
| Вага | 213.24 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 14911 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 23079 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09323 |
| Вага | 4.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | с09324 |
| Вага | 4.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | 23084 |
| Вага | 26.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09320 |
| Вага | 4.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | с09321 |
| Вага | 4.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Малахіт |
| Артикул | б02365 |
| Вага | 10.72 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |
| Артикул | 23482 |
| Вага | 5.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 26007 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 23006 |
| Вага | 32.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |