| Артикул | бус729 |
| Вага | 72.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (натуральні), Чорні перли |
| Артикул | кол00510 |
| Вага | 54.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | кол00510б |
| Вага | 84.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | бус4110 |
| Вага | 41.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, З натуральними каменями |
| Артикул | колб0052nl |
| Вага | 2.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол01710 |
| Вага | 1.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01717 |
| Вага | 1.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к04623 |
| Вага | 3.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Піроп (гранат) |
| Артикул | кол01721 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01726 |
| Вага | 26.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | кол01727 |
| Вага | 21.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | кол01728 |
| Вага | 25.75 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | кол01756 |
| Вага | 1.19 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01760 |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01845 |
| Вага | 1.93 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб03037 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | к1005 |
| Вага | 11.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Сапфір |
| Артикул | 181267 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Малахіт |
| Артикул | кол02491 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол02492 |
| Вага | 2.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к02908 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122180 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0264mi |
| Вага | 3.13 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | с06312 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0109gl |
| Вага | 2.05 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Сапфір |
| Артикул | к05283 |
| Вага | 2.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (натуральні) |
| Артикул | 12105а |
| Вага | 6.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 121034 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с02464 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05880 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |