| Артикул | пир00236 |
| Вага | 1.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б03336 |
| Вага | 15.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03268 |
| Вага | 0.99 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 132982 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03424 |
| Вага | 0.88 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01255С |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03214 |
| Вага | 2.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07155 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол00851 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | пир00260 |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03766 |
| Вага | 1.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пир00222 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01255С |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | ц00055-4 |
| Вага | 8.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пир00238 |
| Вага | 0.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01256В |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112283сл |
| Вага | 6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03273 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | пир00234 |
| Вага | 0.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 23130 |
| Вага | 970.77 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 23099d |
| Вага | 1538.57 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 23127 |
| Вага | 698.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 23135 |
| Вага | 317.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 23136 |
| Вага | 91.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07013 |
| Вага | 3.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01254В |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |