| Артикул | б04885 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04372 |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04903 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04918 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05099 |
| Вага | 1.28 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05103 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05174 |
| Вага | 7.24 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05250 |
| Вага | 3.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05245 |
| Вага | 3.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05266 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05273 |
| Вага | 1.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04787 |
| Вага | 2.77 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б02947 |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | denb1 |
| Вага | 57.03 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04081 |
| Вага | 9.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04291 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04292 |
| Вага | 3.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04465 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04525 |
| Вага | 5.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04634 |
| Вага | 5.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04707 |
| Вага | 5.99 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04651 |
| Вага | 7.28 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04713 |
| Вага | 4.72 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04717 |
| Вага | 4.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 518771501 |
| Вага | 9.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б05094 |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04021 |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05124 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 528341121 |
| Вага | 3.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 518751501 |
| Вага | 7.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |