| Артикул | бб0039м |
| Вага | 19.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 905-01414 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бб0042di |
| Вага | 2.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б05400 |
| Вага | 10.49 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бб0048м |
| Вага | 2.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б05437 |
| Вага | 4.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05483 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | бб0052м |
| Вага | 43.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б05467 |
| Вага | 21.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04916 |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141907 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05828 |
| Вага | 23.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05819 |
| Вага | 9.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | бр3026.1 |
| Вага | 6.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | з2081ж |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04852 |
| Вага | 26.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05259 |
| Вага | 16.09 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141640 |
| Вага | 9.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05792 |
| Вага | 14.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05349 |
| Вага | 6.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бб0038м |
| Вага | 15.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | бб0041di |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б05751 |
| Вага | 11.07 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141866 |
| Вага | 5.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05643 |
| Вага | 4.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141846 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Малахіт, З каменями |
| Артикул | 141842 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05652 |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141827 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141826 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |