| Артикул | б05601 |
| Вага | 12.28 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05600 |
| Вага | 11.59 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05599 |
| Вага | 11.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05598 |
| Вага | 11.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04470 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05597 |
| Вага | 11.61 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05631 |
| Вага | 6.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05368 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05628 |
| Вага | 5.4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05202 |
| Вага | 2.65 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05546 |
| Вага | 11.7 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05350 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05629 |
| Вага | 5.53 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05622 |
| Вага | 7.62 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б02882 |
| Вага | 12.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04796 |
| Вага | 1.54 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04653 |
| Вага | 24.19 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б05440 |
| Вага | 6.71 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05472 |
| Вага | 11.74 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05603 |
| Вага | 8.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05593 |
| Вага | 9.86 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б02734 |
| Вага | 4.83 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05543 |
| Вага | 5.39 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05554 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05551 |
| Вага | 6.65 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04146 |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04551 |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04823 |
| Вага | 2.51 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04878 |
| Вага | 2.84 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05517 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |