| Артикул | б04189 |
| Вага | 11.15 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04301 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04538 |
| Вага | 6.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04577 |
| Вага | 1.43 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04678 |
| Вага | 24.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04710 |
| Вага | 5.74 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05272 |
| Вага | 22.44 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05397 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03585 |
| Вага | 7.41 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б03936 |
| Вага | 9.56 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04443 |
| Вага | 2.87 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05401 |
| Вага | 12.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05475 |
| Вага | 4.81 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б02773 |
| Вага | 6.5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04459 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04406 |
| Вага | 28.59 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04502 |
| Вага | 10.09 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04495 |
| Вага | 14.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04751 |
| Вага | 5.05 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | з2089ж |
| Вага | 3.16 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | з2088ж |
| Вага | 3.29 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05118 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05251 |
| Вага | 3.18 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05448 |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б02348 |
| Вага | 4.95 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04218 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04496 |
| Вага | 7.15 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б02790 |
| Вага | 15.23 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | б04652 |
| Вага | 7.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04784 |
| Вага | 40.71 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |