| Артикул | б05836 |
| Вага | 10.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05530 |
| Вага | 14.79 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 820155 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | з2081 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05727 |
| Вага | 10.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05778 |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05777 |
| Вага | 11.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05348 |
| Вага | 10.43 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | з2092ж |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05776 |
| Вага | 11.62 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05564 |
| Вага | 2.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04225 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | з2092к |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05415 |
| Вага | 7.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05832 |
| Вага | 4.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05833 |
| Вага | 2.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | з2092б |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05412 |
| Вага | 10.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05531 |
| Вага | 7.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05827 |
| Вага | 8.14 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05826 |
| Вага | 8.74 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05825 |
| Вага | 8.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05824 |
| Вага | 2.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05823 |
| Вага | 3.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05822 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05821 |
| Вага | 12.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05509 |
| Вага | 5.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04928 |
| Вага | 18.91 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | б04718 |
| Вага | 11.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05820 |
| Вага | 18.22 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |