| Артикул | бб0035м |
| Вага | 19.81 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б04655 |
| Вага | 12.95 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 14343 |
| Вага | 17.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б02096 |
| Вага | 7.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б02365 |
| Вага | 10.72 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |
| Артикул | б02546 |
| Вага | 1.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | Б-1 |
| Вага | 7.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | б02923 |
| Вага | 1.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03030 |
| Вага | 4.37 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б03481 |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б03430 |
| Вага | 9.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |
| Артикул | б03577 |
| Вага | 8.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03807 |
| Вага | 14.23 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б03749 |
| Вага | 29.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |
| Артикул | б03701 |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б03702 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б03700 |
| Вага | 1.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б03704 |
| Вага | 1.93 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б03606 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03691 |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03707 |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04024 |
| Вага | 2.05 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141141 |
| Вага | 15.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04182 |
| Вага | 3.28 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04173 |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04196 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04208 |
| Вага | 1.39 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04211 |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04214 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б02827 |
| Вага | 7.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |