| Артикул | б05513 |
| Вага | 12.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05087 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05101 |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05095 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 905-01593 |
| Вага | 2.21 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б05131 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141625 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 905-01603 |
| Вага | 2.46 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | б05187 |
| Вага | 1.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05262 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 905-01585 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 905-01602 |
| Вага | 2.77 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 905-01592 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б05186 |
| Вага | 0.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 542531222 |
| Вага | 10.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 542511222 |
| Вага | 7.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 518761501 |
| Вага | 7.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б05498 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 905-01330 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04215 |
| Вага | 1.99 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04552 |
| Вага | 3.59 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | б04558 |
| Вага | 3.42 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Малахіт |
| Артикул | б02884 |
| Вага | 10.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 141536 |
| Вага | 3.01 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04785 |
| Вага | 4.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04862 |
| Вага | 2.05 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141661 |
| Вага | 4.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05264 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б02926 |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04105 |
| Вага | 2.22 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |