| Артикул | б04468 |
| Вага | 1.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05749 |
| Вага | 10.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05748 |
| Вага | 10.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05277 |
| Вага | 1.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05486 |
| Вага | 6.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05347 |
| Вага | 1.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05747 |
| Вага | 10.59 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05740 |
| Вага | 12.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05734 |
| Вага | 10.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04467 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05090 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05447 |
| Вага | 2.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05656 |
| Вага | 2.54 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141845 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр, З каменями |
| Артикул | б04733 |
| Вага | 2.13 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04808 |
| Вага | 2.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05739 |
| Вага | 6.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05738 |
| Вага | 6.92 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05737 |
| Вага | 1.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05646 |
| Вага | 4.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05731 |
| Вага | 3.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04791 |
| Вага | 0.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б02719 |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05736 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05489 |
| Вага | 1.04 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04826 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141562 |
| Вага | 5.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05217 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05457 |
| Вага | 8.65 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141863 |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |