| Артикул | колб0079ca |
| Вага | 1.94 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0091ca |
| Вага | 3.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | колб0099y |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0104z |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0105z |
| Вага | 1.28 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0106z |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0109z |
| Вага | 2.99 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0110y |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0131di |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0119sm |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | колб0121sm |
| Вага | 2.05 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...