| Артикул | 112131121 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол01660 |
| Вага | 2.98 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 116001121 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол01980 |
| Вага | 4.05 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02611 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02608 |
| Вага | 3.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01164В |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00266-5 |
| Вага | 13.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02226 |
| Вага | 2.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02599 |
| Вага | 4.88 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 126841121 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол02600 |
| Вага | 4.98 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 126851122 |
| Вага | 3.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | ц00409-2 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 124831121 |
| Вага | 6.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | ц00243 |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00243-1 |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00409-1,5 |
| Вага | 3.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01329Т |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | ц00409-1 |
| Вага | 1.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01164Т |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00191-2 |
| Вага | 3.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01164О |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 738341121 |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | ц00243-3 |
| Вага | 17.4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01708 |
| Вага | 3.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00507-1 |
| Вага | 1.24 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 727862421 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | ц00578 |
| Вага | 8.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02604 |
| Вага | 3.71 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...