| Артикул | кол02555 |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02554 |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | ц00208 |
| Вага | 2.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01662 |
| Вага | 2.87 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | кол01099 |
| Вага | 2.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01363 |
| Вага | 2.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01417 |
| Вага | 2.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01446 |
| Вага | 3.09 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01528 |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01525 |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01588 |
| Вага | 3.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01921 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів, Без каменів |
| Артикул | кол01925 |
| Вага | 2.95 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02137 |
| Вага | 2.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02182 |
| Вага | 1.43 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02254 |
| Вага | 3.27 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02258 |
| Вага | 2.73 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02400 |
| Вага | 1.28 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02540 |
| Вага | 6.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02543 |
| Вага | 6.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол00951 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | колб0072di |
| Вага | 4.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кол01185 |
| Вага | 2.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01435 |
| Вага | 2.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01447 |
| Вага | 2.75 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01666 |
| Вага | 2.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | кол01747 |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01768 |
| Вага | 3.36 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01821 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01865 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...