| Артикул | кол02372 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02381 |
| Вага | 4.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | ц00494 |
| Вага | 6.91 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02468 |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол00937 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01039 |
| Вага | 2.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01059 |
| Вага | 2.41 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01174 |
| Вага | 2.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01205 |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01369 |
| Вага | 11.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01382 |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | ц00304 |
| Вага | 15.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01534 |
| Вага | 2.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01745 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01712 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01563 |
| Вага | 1.98 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01751b |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01751 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01733 |
| Вага | 2.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01765 |
| Вага | 2.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01678 |
| Вага | 2.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01901 |
| Вага | 2.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01927 |
| Вага | 2.75 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол00944 |
| Вага | 4.04 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02046 |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол02136 |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02140 |
| Вага | 2.73 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00247-2 |
| Вага | 5.03 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02288 |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02287 |
| Вага | 1.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...