| Артикул | кол01769 |
| Вага | 3.04 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01812 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01852 |
| Вага | 3.11 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01931 |
| Вага | 2.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02040 |
| Вага | 21.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02041 |
| Вага | 3.28 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02089 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02115 |
| Вага | 2.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02257 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02363 |
| Вага | 1.98 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02386 |
| Вага | 2.56 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02385 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02403 |
| Вага | 3.07 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02436 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02112 |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02168 |
| Вага | 4.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02486 |
| Вага | 2.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол00613 |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол00449 |
| Вага | 1.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол00995 |
| Вага | 4.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01180 |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Аметист |
| Артикул | кол01516 |
| Вага | 2.71 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01526 |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол00943 |
| Вага | 3.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01573 |
| Вага | 3.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01625 |
| Вага | 3.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01697 |
| Вага | 3.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Малахіт |
| Артикул | кол01652 |
| Вага | 6.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01827 |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01838 |
| Вага | 2.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...