| Артикул | кол02650 |
| Вага | 8.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02648 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00210-1 |
| Вага | 3.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 742621121 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | ц00210-1.2 |
| Вага | 2.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02649 |
| Вага | 2.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01329В |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | ц00272-1 |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00242-3 |
| Вага | 14.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01329М |
| Вага | 1.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01255Е |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | ц00193-3 |
| Вага | 15.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01256О |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01255О |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | ц00193-4 |
| Вага | 13.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00193-2 |
| Вага | 3.23 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02643 |
| Вага | 6.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01329Е |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | ц00197-1 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00197з |
| Вага | 24.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00197-1.5 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01255D |
| Вага | 1.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | колб0172pu |
| Вага | 16.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол01165Т |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02636 |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01329С |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол02635 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02634 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | ц00211-2 |
| Вага | 9.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00211-1.5 |
| Вага | 4.39 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...