| Артикул | 15152 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181222 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02282 |
| Вага | 1.45 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02278 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181233 |
| Вага | 7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | ц00388 |
| Вага | 12.23 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | рс134518 |
| Вага | 8.52 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | рс134519 |
| Вага | 6.75 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00514 |
| Вага | 8.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02549 |
| Вага | 7.27 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181316 |
| Вага | 6.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...