| Артикул | кол01829 |
| Вага | 1.93 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02252 |
| Вага | 3.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02558 |
| Вага | 3.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181075 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181157 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1100 |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01453 |
| Вага | 3.31 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01520 |
| Вага | 2.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01831 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181154 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181155 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02170 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01457 |
| Вага | 3.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01450 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01847 |
| Вага | 3.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02011 |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01404 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01444 |
| Вага | 3.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181049 |
| Вага | 4.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181051 |
| Вага | 11.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01828 |
| Вага | 1.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01832 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02443 |
| Вага | 1.99 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18951 |
| Вага | 6.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181037 |
| Вага | 13.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02020 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01452 |
| Вага | 3.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18940 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01823 |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...