| Артикул | кол01913 |
| Вага | 11.11 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01713 |
| Вага | 1.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01992 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01987 |
| Вага | 2.19 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02114 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02110 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02148 |
| Вага | 1.43 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01127 |
| Вага | 2.37 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02208 |
| Вага | 4.72 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02197 |
| Вага | 1.69 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02316 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02318 |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 908-01233 |
| Вага | 3.42 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02369 |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02404 |
| Вага | 2.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 18238 |
| Вага | 7.06 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02441 |
| Вага | 14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02426 |
| Вага | 11.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02484 |
| Вага | 4.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | 1094шн |
| Вага | 8.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 908-01430 |
| Вага | 5.39 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181301 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б010653 |
| Вага | 8.96 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бс10222 |
| Вага | 5.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бс10364 |
| Вага | 4.68 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01214 |
| Вага | 2.39 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бс10063 |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18714 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...