| Артикул | ц00553 |
| Вага | 53.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00545 |
| Вага | 25.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00549 |
| Вага | 25.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00546 |
| Вага | 25.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00556 |
| Вага | 23.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00554 |
| Вага | 24.84 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00550 |
| Вага | 23.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00562 |
| Вага | 42.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00563 |
| Вага | 26.11 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00561 |
| Вага | 46.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00567 |
| Вага | 28.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00568 |
| Вага | 23.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | рс106414 |
| Вага | 4.59 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | Р011552 |
| Вага | 3.87 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | рс100513 |
| Вага | 3.43 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | рс102714 |
| Вага | 3.24 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | рс103514 |
| Вага | 3.12 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | рс100813 |
| Вага | 7.97 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | рс116811 |
| Вага | 18.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | рс102914 |
| Вага | 11.54 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бс10303 |
| Вага | 12.21 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | чс10232 |
| Вага | 7.84 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | р010672 |
| Вага | 13.39 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00559 |
| Вага | 61.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00558 |
| Вага | 25.11 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02549 |
| Вага | 7.27 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 860602М |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | колб0202mi |
| Вага | 3.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0197mi |
| Вага | 2.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, З натуральними каменями, Без каменів |
| Артикул | кол02667 |
| Вага | 10.23 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...