| Артикул | 23419 |
| Вага | 55.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | 23165 |
| Вага | 204.88 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Артикул | 23114 |
| Вага | 107.45 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Артикул | 23120 |
| Вага | 169.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Артикул | 23091 |
| Вага | 345.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Артикул | сер00053о |
| Вага | 356 (грам) |
| Метал | Бронза |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сер00053 |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сер00075 |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сер00072м |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сер00076 |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Бронза |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сер00071к |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 23459 |
| Вага | 35.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |