| Артикул | п03839 |
| Вага | 0.79 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с00058 |
| Вага | 1.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00109 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00121 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 24028 |
| Вага | 29.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 24026 |
| Вага | 12.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00139 |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п02666 |
| Вага | 0.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 24006 |
| Вага | 9.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с03413 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 132526 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 10831121 |
| Вага | 0.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с03530 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | зак00300 |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | п03917 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13515 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 24010 |
| Вага | 36.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 140681321 |
| Вага | 0.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 24002 |
| Вага | 18.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 24020 |
| Вага | 38.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 24024 |
| Вага | 19.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 24034 |
| Вага | 29.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131723 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00144 |
| Вага | 1.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | зак00275 |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | б05522 |
| Вага | 1.02 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00469 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |