| Артикул | п03707 |
| Вага | 1.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 21012 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03838 |
| Вага | 0.77 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с04795 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | с04794 |
| Вага | 1.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | п01853 |
| Вага | 3.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03352 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 132973 |
| Вага | 0.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05411 |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п01848 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00260 |
| Вага | 1.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | б05273 |
| Вага | 1.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06085 |
| Вага | 1.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02320 |
| Вага | 0.94 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01259 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б00518 |
| Вага | 4.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | зак00062 |
| Вага | 1.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 24038 |
| Вага | 21.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 21021 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00052-2 |
| Вага | 2.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03247 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00237 |
| Вага | 0.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03609 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00104б |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | зак00104в |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | п03210 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01576 |
| Вага | 0.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00290 |
| Вага | 1.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |