| Артикул | 317262421 |
| Вага | 1.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 36801121 |
| Вага | 0.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 335401121 |
| Вага | 0.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 36792421 |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08111 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09065 |
| Вага | 2.65 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09070 |
| Вага | 1.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09064 |
| Вага | 2.43 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05560 |
| Вага | 1.98 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07426 |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122180 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2600/1р-CZW |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с03379 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09679 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с03187 |
| Вага | 1.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | с02315 |
| Вага | 1.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | с02159 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | с03531 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04803 |
| Вага | 0.96 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с03220 |
| Вага | 1.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | с03221 |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | с04820 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122223 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 121776р |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | с05708 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с03222 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | с06038 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |