| Артикул | 24031 |
| Вага | 14.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 24006 |
| Вага | 9.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 24029 |
| Вага | 27.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 24032 |
| Вага | 11.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 24015 |
| Вага | 13.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 24023 |
| Вага | 35.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 24045 |
| Вага | 15.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 24018 |
| Вага | 12.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 24038 |
| Вага | 21.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 24040 |
| Вага | 12.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 24030 |
| Вага | 13.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 990071a |
| Вага | 14.12 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 990069a |
| Вага | 13.74 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 990075a |
| Вага | 15.12 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |