| Артикул | кол01781 |
| Вага | 4.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | колб0137mi |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 181361 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181338 |
| Вага | 7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181337 |
| Вага | 13.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр, Малахіт, З каменями |
| Артикул | колб0148mi |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 18186 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Малахіт |
| Артикул | кол04281 |
| Вага | 3.99 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18918 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | кол01668 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01667 |
| Вага | 2.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01670 |
| Вага | 2.42 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01695 |
| Вага | 3.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | кол01879 |
| Вага | 5.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01880 |
| Вага | 5.06 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181119 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181131 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181143 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01974 |
| Вага | 5.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181161 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02150 |
| Вага | 2.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 860412Е |
| Вага | 3.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181208 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181232 |
| Вага | 9.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Полімер, З каменями |
| Артикул | 181267 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Малахіт |
| Артикул | кол02438 |
| Вага | 2.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 128245 |
| Вага | 2.84 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181304 |
| Вага | 11.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181278 |
| Вага | 10.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...