| Артикул | 181157 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02311 |
| Вага | 2.06 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02314 |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181225 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1100 |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02344 |
| Вага | 2.27 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02396 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01364 |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01453 |
| Вага | 3.31 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01520 |
| Вага | 2.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18982 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол00790 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01831 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01894 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181154 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181155 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02170 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02265 |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00476 |
| Вага | 3.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02461 |
| Вага | 2.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02488 |
| Вага | 2.74 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02532 |
| Вага | 2.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01457 |
| Вага | 3.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01450 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01329Р |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01847 |
| Вага | 3.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01922 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...