| Артикул | кол01770 |
| Вага | 2.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01783 |
| Вага | 2.78 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01825 |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01836 |
| Вага | 9.7 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01912 |
| Вага | 11.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01412 |
| Вага | 2.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01651 |
| Вага | 2.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01991 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02006 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02019 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02039 |
| Вага | 19.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02113 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02183 |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02312 |
| Вага | 1.71 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02324 |
| Вага | 2.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02326 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02366 |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02368 |
| Вага | 2.18 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02405 |
| Вага | 1.98 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 4050 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181268 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1098 |
| Вага | 16.85 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02477 |
| Вага | 2.64 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02478 |
| Вага | 2.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02485 |
| Вага | 2.71 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181317 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01023 |
| Вага | 2.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01101 |
| Вага | 2.28 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01179 |
| Вага | 2.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Піроп (гранат) |
| Артикул | кол01325 |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Топаз, Топаз Лондон Блю |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...