| Артикул | кол01997 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02267 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02301 |
| Вага | 2.53 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02308 |
| Вага | 2.11 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181235 |
| Вага | 6.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02353 |
| Вага | 4.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 908-01004 |
| Вага | 1.89 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181260 |
| Вага | 8.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02449 |
| Вага | 15.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02431 |
| Вага | 11.57 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02482 |
| Вага | 4.67 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | кол02494 |
| Вага | 2.52 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02490 |
| Вага | 2.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | ц00519 |
| Вага | 7.41 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02550 |
| Вага | 6.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18056 |
| Вага | 11.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол00996 |
| Вага | 4.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01056 |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 18599 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01341 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Димчастий кварц |
| Артикул | кол01339 |
| Вага | 2.74 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01441 |
| Вага | 2.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18796 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18969 |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18966 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01696 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | 181038 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01814 |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...