| Артикул | бус016к |
| Вага | 33.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол02576 |
| Вага | 3.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02577 |
| Вага | 3.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02529 |
| Вага | 14.29 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02530 |
| Вага | 17.24 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02572 |
| Вага | 4.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1103 А |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02211 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18622б |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 18616б |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 18837 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01256М |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01254К |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01254М |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01705 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181060 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181071 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02195 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02319 |
| Вага | 1.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | колб0084са |
| Вага | 3.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0100mi |
| Вага | 2.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кол00807 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 18961б |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 18974лев |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | кол02508 |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01165М |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01164К |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18985с |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18985О |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18186 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Малахіт |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...