| Артикул | к06160 |
| Вага | 2.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09462 |
| Вага | 5.56 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01712 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112143celui |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01563 |
| Вага | 1.98 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06384 |
| Вага | 0.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06219 |
| Вага | 2.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05813 |
| Вага | 5.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01751b |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112154 |
| Вага | 12 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09458 |
| Вага | 5.79 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01751 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112143equation |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09457 |
| Вага | 3.23 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01733 |
| Вага | 2.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | обрб00002ш7б |
| Вага | 5.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол01765 |
| Вага | 2.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06828 |
| Вага | 3.23 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | обрб00002ш7ч |
| Вага | 5.28 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07963 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01678 |
| Вага | 2.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | обр00400 |
| Вага | 2.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08317 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01833 |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | обр00401 |
| Вага | 3.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08757 |
| Вага | 4.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 18746 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | обр00402 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09394 |
| Вага | 6.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | обр00403 |
| Вага | 2.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |