| Артикул | р010191 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01682 |
| Вага | 2.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01689 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01698 |
| Вага | 3.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | 181044 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | р0102613 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181073 |
| Вага | 7.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01680 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б010201b |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б010191b |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б011743 |
| Вага | 18 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | р0102912 |
| Вага | 8.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02109 |
| Вага | 1.71 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 722813121 |
| Вага | 3.74 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 18009 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02289 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02302 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02331 |
| Вага | 2.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 738631121 |
| Вага | 1.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 908-01003 |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181261 |
| Вага | 8.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02373 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 734341122 |
| Вага | 3.03 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол02388 |
| Вага | 5.54 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 734491122 |
| Вага | 2.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол02430 |
| Вага | 11.79 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181273 |
| Вага | 19.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 732861121 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 736121122 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 734513122 |
| Вага | 2.79 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...