| Артикул | 112253 |
| Вага | 8.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112667 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112678 |
| Вага | 1.01 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112690 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07228 |
| Вага | 1.03 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112698 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | обр00357ш10 |
| Вага | 5.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112703 |
| Вага | 5.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08059 |
| Вага | 9.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08165 |
| Вага | 4.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112798 |
| Вага | 9.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |