| Артикул | кб0462са |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0485nl |
| Вага | 2.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0496ch |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0481nl |
| Вага | 2.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0502z |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0520nl |
| Вага | 2.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0521nl |
| Вага | 2.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0513cha |
| Вага | 3.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0550nl |
| Вага | 3.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0608ri |
| Вага | 3.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0394z |
| Вага | 2.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0484nl |
| Вага | 3.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |