| Артикул | кб0542ca |
| Вага | 1.71 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0550nl |
| Вага | 3.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0548sm |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0543mi |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0549sm |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0645ri |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0607ri |
| Вага | 2.74 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0608ri |
| Вага | 3.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0556ca |
| Вага | 3.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб03037 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0253lg |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | кб0254lg |
| Вага | 2.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | кб0251ca |
| Вага | 4.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0339ri |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0338ri |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб03037b |
| Вага | 2.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0276 |
| Вага | 3.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0196nl |
| Вага | 2.71 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб06297 |
| Вага | 2.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб06310 |
| Вага | 2.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0235 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0231 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0224ri |
| Вага | 3.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0314lg |
| Вага | 5.72 (грам) |
| Метал | Платина 900" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб06315 |
| Вага | 2.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | R01608mi |
| Вага | 4.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0230 |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 101-10028b |
| Вага | 1.13 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 101-10028 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0357y |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |