| Артикул | к02124д |
| Вага | 3.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Димчастий кварц |
| Артикул | кб0493cha |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07615 |
| Вага | 3.73 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | к07986 |
| Вага | 4.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | к03056 |
| Вага | 3.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Димчастий кварц |
| Артикул | кб0155 |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0214ca |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0266lg |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0262di |
| Вага | 4.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0304lg |
| Вага | 4.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0337ri |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0333lg |
| Вага | 3.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к04646 |
| Вага | 3.46 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, З натуральними каменями |
| Артикул | к06749 |
| Вага | 3.79 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0366 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 101-10021 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0370nl |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0371nl |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0383nl |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 101-10141 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0411 |
| Вага | 2.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0437cha |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0453са |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0431nl |
| Вага | 3.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0444gl |
| Вага | 4.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0434nl |
| Вага | 2.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0477lg |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0511м |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0541cha |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0210cha |
| Вага | 5.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |