| Артикул | кб0227 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0315lg |
| Вага | 2.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | R2972Sda |
| Вага | 3.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | к375 |
| Вага | 3.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 501715 |
| Вага | 3.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0679gm |
| Вага | 5.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0342di |
| Вага | 4.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | AR5793Acha |
| Вага | 4.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | MR17583gmb |
| Вага | 3.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к647 |
| Вага | 6.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант, Перли (натуральні) |
| Артикул | к05442 |
| Вага | 4.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0347са |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0349ca |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0348ca |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0360у |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к06882 |
| Вага | 3.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 101-10070 |
| Вага | 2.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0238nl |
| Вага | 2.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0368nl |
| Вага | 3.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0381nl |
| Вага | 3.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0369nl |
| Вага | 3.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0375nl |
| Вага | 3.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0374nl |
| Вага | 3.07 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0386nl |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0387nl |
| Вага | 4.05 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0380nl |
| Вага | 2.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0391ri |
| Вага | 3.75 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0400z |
| Вага | 1.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0403z |
| Вага | 1.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0395z |
| Вага | 3.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |