| Артикул | кб0593ri |
| Вага | 2.57 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0594ri |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0596ri |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0580nl |
| Вага | 3.05 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0639pu |
| Вага | 3.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 242951621 |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 242971121 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 242871121 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 243111121 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 242421622 |
| Вага | 6.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 242451621 |
| Вага | 3.25 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 243481121 |
| Вага | 4.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 240001622 |
| Вага | 2.37 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 242881121 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0544mi |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | к05408 |
| Вага | 2.55 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | кб0559cha |
| Вага | 4.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0571nl |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0563mi |
| Вага | 3.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0574sth |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | к06568 |
| Вага | 2.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | кб0572nl |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0557ca |
| Вага | 1.21 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0570lg |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0566lg |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0562cha |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к06623 |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | к05998 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | 241961121 |
| Вага | 0.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 235831121 |
| Вага | 2.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |