| Артикул | к07039 |
| Вага | 7.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07355 |
| Вага | 2.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08244 |
| Вага | 2.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 901-01612 |
| Вага | 2.38 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 901-01614 |
| Вага | 3.17 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06811 |
| Вага | 0.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07112 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0621ca |
| Вага | 1.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0620ca |
| Вага | 1.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0619ca |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | к07143 |
| Вага | 2.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112769 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08170 |
| Вага | 2.95 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0634ca |
| Вага | 1.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0632ca |
| Вага | 2.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0635ca |
| Вага | 1.41 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07483 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06555 |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0633ca |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0630ca |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0631ca |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 112553 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07022 |
| Вага | 2.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | обр00204 |
| Вага | 2.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0628ca |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0626ca |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0629ca |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | к07131 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0627ca |
| Вага | 2.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0625ca |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |